Invisible Clan

Lineage2


#1 2008-01-14 22:05:49

Korsiv

Friend

Zarejestrowany: 2006-05-24
Posty: 56

NOWA IDEA!

Cześć!

Nie wiem gdzie teraz gracie chłopaki oraz w jaką grę. Jest jedna sprawa. Skoro większość Was grała w L2 to każdy wie, że ta gierka będzie chodzić za wszystkimi, dopóki nie zrobią lepszej

Mam dla Was propozycję. Mianowicie gram na serwerze „SupremeL2”. Muszę Wam powiedzieć, ze konkurencja graczy i poziom „skillu” jest bardzo wysoki. Na serwerze gra wielu bardzo dobrych graczy – przyznam, że kilka najlepiej grających klanów na serwerach darmowych.

Dlaczego pisze do Was ten post?


Mianowicie składam własny klan. Najlepiej, gdyby był to klan łuczników i potrzebuję zaufanych i dobrych graczy a wiem, że jesteście dobrzy i można na Was polegać!
Mam, więc pytanie: czy znajdę tutaj przynajmniej 9 osób chętnych stawić czoła twardej rzeczywistości serwera „Aerith” gdzie wszyscy cwaniakują? Czy ktoś pragnie pokazać, że Polak potrafi, a nie tylko wysłuchiwać obelg od Litwinów, Bułgarów czy innych gnojków?

Pierwotnie zamierzam nazwać klan: „Wolves” lub „Ulric Wolves” gdyż doszlibyśmy do ally „Middenheim”, w którym już na chwile obecną są „Ulric Knights” i „Explosion”. Czy ktoś jest chętny pomóc? Obecnie jestem w klanie „Ulric Knights” jako Hell Knight i niebawem osiągnę 78 lvl i ostatnie skille.

Potrzebuję ludzi na złożenie 2 party składających się:

PARTY 1
1x WC
1x BD
1x SWS
1x healer
5x lucznikow

PARTY 2
1x WC
1x BD
1x SWS
1x Healer
4x lucznikow
1x Hell Knight
(czyli ja ale mogę „subkę” zrobić na łucznika lub na inną podanych klas)

CZY JESTEŚCIE MI W STANIE POMÓC? CHCECIE SIĘ ZABAWIĆ?
ROBIMY KLAN? TYMI DWOMA PARTY MOŻEMY NAWET SZOKOWAĆ NA SERWERZE! JEŻELI CHCECIE, TO ZAMIAST ŁUCZNIKÓW MOŻECIE GRAĆ NECRO ale wołałbym pozostać przy łucznikach.

Zapewniam, że obecnie wygląda na to, że „Aerith” jeden z serwerów SL2 pozbawiony jest lagów. Ludzie tu się dzieją takie rzeźnie jak rzadko na inny serwerach.

ZRÓBMY NOWY KLAN I NOWĄ SIŁĘ!


CZEKAM NA WASZĄ ODPOWIEDŹ!
Pozdrawiam!

Korsiv. (VonHagen)


Proud member of:
http://img486.imageshack.us/img486/3569/ukwr2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora